Répce Gold

Répce Gold, Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdõ, 18.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 124241630

Répce Gold

Maďarsko » Západní Maďarsko » Bükfürdõ

, Hotel starstarstarstar

LM


Répce Gold

Termín:

18.6.2018 - 20.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Hotel Répce Gold leží ve lázeňském středisku Bükfürdő u města Bük poblíž západní hranice Maďarska (asi 30 km od města Szombathely). Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou.
Vybavení
Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, obchod, WiFi připojení, konferenční místnost, parkoviště.
Pokoje
Vlastní sociální zařízení, balkon, telefon, TV, minibar, sejf, klimatizace, župan. Na vyžádání rodinné pokoje nebo apartmány.
Stravování
Polopenze formou bufetu.
Poznámka
Vápnito-hořečnatá-hydrouhličitá termální voda je velmi vhodná pro léčbu téměř jakéhokoliv onemocnění pohybové soustavy, například pro léčbu řídnutí kostí, poúrazovou péči, pro rehabilitaci po ortopedických a neurochirurgických operacích a jako pitná kúra je voda vhodná při zažívacích problémech. Léčebné služby hotelu: lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydro-, elektro- a fyzioterapie, zdravotní gymnastika, rozličné masáže, laser, bahenní zábaly parafango, ultrazvuk, trakce.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.
Sport
Termální bazény, zábavní bazény, krytý bazén, jacuzzi, sauny, fitness, tenisový kurt, hřiště na košíkovou, kopanou, volejbal a kuželková dráha. Možnost půjčení jízdních kol. Hoteloví hosté mohou po celý rok bezplatně využívat základních služeb termálních lázní.
Děti
Bazény, miniklub, animační program, hřiště.
Cena zahrnuje
Ubytování, stravování formou polopenze, vstup do bazénů včetně termálních bazénů, parkování, WiFi připojení, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Pobytovou taxu 2 EUR / dospělá osoba / noc (platí se na místě), depozit za čip pro vstup do lázní - 7 EURO /osoba (platí se na místě), domácí mazlíček 19 EURO/noc, cestovní pojištění Generali od 13, -/osoba /den.
Pořadatelem tohoto zájezdu je FANTASY TRAVEL, s.r.o., IČ 29299284.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK